سفارش ساخت پلاک برنجی | قیمت پلاک فلزی

سفارش ساخت پلاک برنجی | قیمت پلاک فلزی - آرمان پلاک

پلاک برنجی یکی از انواع پلاک های فلزی است که در تمامی شهرها و در اماکن مختلف قطعا با آن مواجه شده اید. چقدر این نوع پلاک را می شناسید؟ در اینجا به معرفی کامل پلاک برنجی و کاربردهای آن می پردازیم و در انتها یکی از بهترین و معتبرترین تولید کنندگان انواع پلاک های فلزی را به شما مشتریان گرامی معرفی می کنیم تا شما بتوانبد پلاک مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در آن سفارش دهید. پس تا انتها ما را همراهی کنید.

کاربرد پلاک های فلزی

اغلب امکان، ساختمان و آپارتمان های مختلف، خیابان ها، شرکت ها، محصولات و کالاهای گوناگون نیاز به معرفی دارند و باید شناسه و مشخصات کامل آنها به افراد نشان داده شود. اطلاعاتی مثل برند، نام، شناسه، و … از مهم ترین اطلاعات هر موجودیتی است و باید این اطلاعات در ملا عام قرار گیرد تا افراد آن را مشاهد کنند، به همین دلیل از پلاک استفاده می شود. پلاک قطعات فلزی هستند که در رنگ و متریال های مختلف ساخته می شود و اطلاعات لازم بر روی آنها حکاکی می شود. به همین دلیل چاپ پلاک فلزی در تهران و دیگر شهر ها آغاز به کا کردند تا در تمامی حوزه ها از آن استفاده شود.

پلاک ها از انواع فلزات مختلف ساخته می شوند که یکی از آنها فلز برنج است. پلاک فلزی برنجی به دلیل رنگ زیبا و استحکام بالایی که دارد توجه همه را به خود جلب کرده است و یکی از پرفروش ترین نوع پلاک ها در بازار می باشد. ساخت پلاک برنجی در تمامی شهرها بسیار گسترش یافته است زیرا از این نوع پلاک ها برای کاربردهای مختلفی استفاده می گردد. برخی از مهم ترین موارد استفاده از پلاک عباتند از :

 • راهنمای طبقات ساختمان
 • پلاک برنجی ساختمان
 • راهنمای بخش های ادارات و شرکت ها
 • پلاک های نظامی
 • پلاک های آدرس
 • پلاک های مکان های تاریخی و ملی
 • پلاک های پارک ها و مکان های تفریحی
 • پلاک های ابزارآلات صنعتی
 • پلاک های تجهیزات پزشکی
 • و غیره.

همان طور که مشاهده می کنید پلاک برنجی کاربردهای بسیار زیادی دارد و لیست بالا تنها چند مورد از آنها است. در نتیجه با این حجم از میزان تقاضا و مشتریان این محصول بازار فروش پلاک برنجی روز به روز در حال افزاش است و همیشه مشتریان خود را دارد.

ساخت پلاک برنجی در تهران

با توجه به نیاز بازار ساخت پلاک برنجی در تمامی شهرها از جمله تهران افزایش یافت تا با تولید این محصول نیاز بازار و مشتریان تامین شود.

تولید کننده پلاک برنجی اغلب از جدیدترین و به روزترین روش ها و فناوری ها برای ساخت این پلاک ها استفاده می کنند. فلز برنج اغلب به دلیل رنگ بسیار زیبایی که دارد و همچنین مقاومت و استحکام بسیار خوبی که دارا می باشد برای تولید پلاک توسط این تولید کننده ها استفاده می گردد. روش ساخت پلاک برنجی اغلب به یکی از دو روش حکاکی با اسید و یا حکاکی با لیزر انجام می شود که هر کدام خصوصیات خود را دارند.

بدون شک لیست قیمت پلاک برنجی در شرکت های تولید کننده یکسان نیست و با یکدگیر متفاوت می باشد. در ادامه به جزئیات بیشتری در مورد قیمت ساخت پلاک برنجی می پردازیم.

قیمت پلاک فلزی در بازار چگونه است؟

همان طور که در بالا هم اشاره کردیم لیست قیمت پلاک برنجی در بازار متفاوت است و در تمامی فروشکاه های عرضه کننده و شرکت های تولید کننده یک قیمت ثابت نیست. این ممکن است برای شما عجیب باشد اما وقتی دلیل آن را بدانید مساله تا حدی برایتان قابل فهم می شود. علت این اتفاق این است که عوامل بسیار متعددی در تعیین قیمت پلاک برنجی نقش دارند که برخی از آن به شرح زیر است:

 • برند تولید کننده پلاک برنجی
 • روش ساخت پلاک برنجی، اغلب روش حکاکی با لیزر از روش حکاکی با اسید گران تر است.
 • ابعاد پلاک
 • کیفیت پلاک برنجی
 • قیمت مواد اولیه مثل قیمت فلزات تاثیر مستقیمی بر قیمت ساخت پلاک برنجی دارد.

تمامی عوامل بالا موجب شده است که شما در بازار شاهد اختلاف قیمت پلاک برنجی باشید. در چنین شرایطی این سوال و این مساله برای مشتریان به وجود می آید که راه درست سفارش ساخت این پلاک چیست و باید چکار کرد که محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب تهیه کنیم؟ در ادامه یک راه مطمئن جهت رهایی از این چالش را معرفی می کنیم.

سفارش ساخت پلاک برنجی با بهترین کیفیت

این مجموعه یکی از برترین شرکت های تولید و فروش پلاک برنجی و دیگر پلاک های فلزی مثل آلومنیومی و استیلی است که سفارشات مشتریان را در ابعاد خواسته شده با بهترین کیفیت و مرغوبیت تولید و در اختیار آنها قرار می دهند.

این شرکت با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها و به کارگیری نیروه های مختصص و خبره پلاک برنجی را با زیباترین رنگ و بیشترین استقامت و ماندگاری تولید می کند. پلاک های تولید این شرکت در برابر آب و شرایط محیطی مقاومت بالایی دارند. همچنین قیمت سفارش ساخت پلاک در این مرکز در مقایسه با دیگر تولید کننده ها بسیار ارزان تر و بصرفه تر است. پس جهت سفارش ساخت پلاک های فلزی در این شرکت اقدام کنید.

نظر اول را بگذارید

تشخیص انسان از ربات *

×
بازگشت
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل