پلاک ساختمان

پلاک ساختمان یک عامل مهم برای پیدا کردن هر ساختمان است که از جنس های مختلفی برای تولید آن استفاده می کنند. برای تهیه پلاک های مقاوم در برابر شرایط جوی به همراه قیمت مناسب با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

پلاک مورد نیاز ساختمان

پلاک جزء نیازهای هر ساختمان بوده که با انتخاب یک پلاک کوچک و زیبا به شکل بهتری می توان هم به مراجعین ساختمان و هم به ساکنین کمک کرد تا به راحتی آدرس ساختمان را پیدا کنند.
انواع و اقسام پلاک با کاربری های مختلف برای هر ساختمان وجود دارد که شناخت این پلاک ها کمک می کند تا به راحتی به مشخصات ساختمانی دست یابید.
• در یک ساختمان به طور معمول چندین نوع پلاک وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:
• پلاک اسم ساختمان که بیشتر در مجتمع های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.
• پلاک شماره ساختمان که برای پیدا کردن آدرس از آن استفاده می شود.
• پلاک زنگ واحد که مشخص کننده طبقه و واحد مورد نظر است.
• پلاک کنتور برق، گاز و آب که برای کنتورها به جهت شناسایی بهتر توسط مامورین این سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.
به طور کلی بسته به نوع ساختمان ها پلاک های دیگری مانند پلاک پارکینگ، پلاک ساختمان چراغ دار، پلاک انباری، پلاک بین طبقات، پلاک درب واحد، تابلوهای راهنمای آسانسور و موارد مختلف دیگر در نظر گرفته می شود که با انتخاب یک مجموعه معتبر می توانید مطابق سلیقه خود آن ها را سفارش دهید.

ساخت پلاک ساختمان

پلاک ساختمان از نیازهای اساسی هر ساختمان محسوب می شود؛ چرا که به راحتی می ‌توان با توجه به آن آدرس و محل دقیق قرارگیری ساختمان را مشخص نمود.
برای ساخت پلاک ساختمان از متریال های مختلفی استفاده می کنند که هر متریال را با توجه به شرایط آب و هوایی و منطقه به کار می برند.
پلاک شماره واحد ساختمان، پلاک اسم ساختمان و پلاک درب واحد از پراستفاده ترین موارد می باشند و از لحاظ بالاترین راندمان سفارش متریال می توان به چند مورد ذیل اشاره نمود:

پلاک مولتی استایل

پلاک مولتی استایل دارای یک ساختار ترکیبی و کاربردی است. این پلاک از ترکیب نوعی پلاستیک که منعطف می باشد به همراه لایه ای از آلومینیوم و یا استیل که روکش شده است.
ویژگی های بارز این پلاک وزن سبک و کم، قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالا و سهولت در جا به جایی و همچنین ارائه آن در رنگ های طلایی، نقره ‌ای و مسی موجب شده تا برای شرایط مختلف مورد توجه قرار بگیرد. این نوع پلاک را با استفاده از دستگاه لیزر آماده سازی می کنند.

پلاک استیل

پلاک استیل نگیر را معمولاً در فضاهای بیرون استفاده می ‌کنند و از ورق های استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶ به دلیل داشتن کیفیت بالا و ضد زنگ بودن به کار می برند. بر روی ورق های استیل امکان اسید شویی و همچنین حک با لیزر و چاپ افست وجود دارد که متناسب با شرایط از نوع مناسب استفاده می کنند.

پلاک آلومینیوم

پلاک آلومینیوم مورد توجه همه مراکز قرار دارد، چرا که ضمن داشتن کیفیت بالا از قیمت مناسب تری برخوردار است و با یک پوشش رنگ کوره ای در مجاورت آب و رطوبت کیفیت آن حفظ می گردد.

هزینه پلاک ساختمان

هزینه مربوط به پلاک ساختمان جزء عوامل بسیار مهم بوده که در هنگام تهیه پلاک‌ مد نظر قرار می ‌گیرد.
از آنجا که متریال های متفاوتی برای تولید پلاک ساختمان وجود دارد، یکی از عامل های موثر بر قیمت، جنس فلز مورد استفاده است. در حال حاضر برای کاهش هزینه ها می توان به جای استفاده از فلزات از ورق های مولتی استایل و پلکسی گلاس هم استفاده نمود.
یکی دیگر از عوامل مهمی که تأثیر مستقیم بر هزینه پلاک ساختمان دارد، نحوه چاپ و درج نوشته ‌ها بر روی پلاک است که شیوه های برجسته کاری و رنگ آمیزی پلاک ها هزینه های متفاوتی را به وجود می آورد.
تعداد رنگی که در روند تولید پلاک مورد استفاده قرار می گیرد و کیفیت رنگ که بتواند در زیر نور خورشید و شرایط جوی مقاومت کند، نیز از عوامل بسیار مهم است.

خرید آنلاین پلاک ساختمان

خرید آنلاین پلاک ساختمان مزایای زیادی برای خریدار به دنبال دارد که از مهمترین آنها می ‌توان به کاهش هزینه ها و فقط جلوگیری از تجمعات زیاد و گسترش بیماری ‌های مختلف اشاره نمود. با این روش خریدار با خیال راحت می تواند با بررسی تمامی طرح ها و نمونه پلاک ساختمان در سایت سفارشات خود را ثبت کند.
این مجموعه یکی از بهترین ها در این حوزه است که با ارائه تمامی خدمات خود به صورت خرید اینترنتی پلاک منزل، سعی در رفع نیاز همه خریداران به بهترین شکل ممکن را دارد.
برای مشاوره به صورت رایگان تمامی اطلاعات لازم و ضروری را به خریدار ارائه داده تا به شکل کاملاً آگاهانه پلاک مورد نظر خود را تهیه نمایند.

×
بازگشت
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل