پلاک پشت چسبدار

پلاک پشت چسبدار را معمولاً با کمک حکاکی لیزری بر روی فلزات مختلف و مولتی استایل تولید می کنند که یک تکه بودن چسب در روی این پلاک ها تأثیر زیادی در آسان تر شدن نحوه نصب آن می گذارد. برای تهیه بهترین نوع پلاک های پشت چسبدار در ابعاد و اندازه های مختلف، بخش فروش این مجموعه می تواند اطلاعات مناسبی را ارائه دهد.

تولید پلاک پشت چسبدار

در حال حاضر انواع متنوع از پلاک با استفاده از متریال های فلز و همچنین متریال مولتی استایل طراحی و تولید می‌ شود، تا برای فضاهای گوناگون و محصولات مختلف به آسانی مورد استفاده قرار بگیرد.
شیوه تولید پلاک پشت چسبدار به مانند سایر پلاک های دیگر بوده که ابتدا باید تمامی مراحل تولید از جمله برش و حک در آن طی گردد. سپس با استفاده از مواد مخصوص و با کیفیت بالا تمامی قسمت پشت پلاک پوشیده شده تا به آسانی بتوان از آن در فضاهای گوناگون استفاده کرد.
برای طراحی و تولید پلاک های چسبدار با توجه به سفارش مشتری آنها را در ابعاد و اندازه های مختلف آماده سازی می کنند و متناسب با محیط نصب و نحوه استفاده می توان از روش های اسید شویی یا لیزر و استفاده از دستگاه های مختلف برای چاپ و درج مطالب مورد نظر بر روی پلاک به کار برد.
پس از طی کردن مراحل ساخت، پشت پلاک را با استفاده از مواد پلی استر مخصوص به صورت ضخیم پوشش می ‌دهند، تا یک پلاک با کیفیت بالا برای استفاده آماده گردد.

کاربرد پلاک پشت چسبدار

به طور معمول برای تولید پلاک پشت چسبدار هیچ محدودیتی در استفاده از انواع فلزات و همچنین متریال مولتی استایل وجود ندارد و برای همه این متریال ها می توان از نوع پشت چسبدار هم به کار برد.
از آنجا که پلاک پشت چسبدار به صورت یک تکه بوده و به آسانی در محل مورد نظر نصب می شود از آن در شرایط مختلف می توان استفاده نمود.
برخی از مهم ترین موارد استفاده و کاربردهای پلاک پشت چسبدار عبارتند از:
• برای نصب بر روی تمامی لوازم چوبی و درج اطلاعات مورد نیاز بعنوان پلاک مشخصات
• برای نصب بر روی تمامی لوازم اداری مختلف
• به جهت نصب بر روی هدایای تبلیغاتی
• برای پلاک سررسید و درج آرم و لوگو بدون نگرانی از نوع جلد سررسید
• به عنوان پلاک صنعتی و مارک دستگاه های صنعتی و خانگی

در واقع می ‌توان گفت که مهمترین کاربرد پلاک پشت چسبدار برای شرایطی است که امکان درج اطلاعات بر روی خود محصولات وجود نداشته و با درج آرم و لوگو و برند مورد نظر به شکل بهتری می توان به معرفی محصول یا برند خاص به جهت تبلیغات پرداخت.
گاهی مواقع از پلاک های پشت چسبدار به عنوان تابلوهای راهنما و تابلوی معرفی مکان ها نیز استفاده می کنند.

عوامل موثر بر قیمت پلاک پشت چسبدار

در هنگام تهیه هر نوع پلاک فلزی قیمت جزء عوامل بسیار مهمی است که برای همه خریداران و بخصوص خریداران عمده اهمیت پیدا می‌ کند. چرا که تفاوت های ناچیز قیمت در خریدهای عمده تأثیر زیادی در هزینه های نهایی می گذارد.
معمولاً قیمت پلاک پشت چسبدار با توجه به چند عامل مهم که بر کیفیت نهایی تأثیر دارند، مشخص می شود.
در این بخش به بررسی برخی از مهمترین عامل ها می پردازیم:

رنگ پلاک

پلاک های پشت چسبدار را به صورت تک رنگ، چهار رنگ و همچنین رنگ های خاص طلایی و نقره ای تولید می کنند که انتخاب هر کدام از رنگ ها در قیمت تأثیر می گذارد.

نوع برش

طراحی و تولید انواع پلاک پشت چسبدار و با توجه به نوع برش ساده یا برش های مدل دار و فانتزی و نوع چاپ پلاک لیزری  از قیمت های متفاوتی برخوردار می ‌گردد و میزان وقت و هزینه صرف شده برای برش های مدل دار تعیین کننده تفاوت قیمت‌ها است.

موارد استفاده

معمولاً با توجه به موارد استفاده و شرایط نصب کیفیت این ورق ها و نحوه تولید آنها مشخص می گردد.

ابعاد و اندازه

هرچقدر ابعاد و اندازه پلاک ها بزرگتر بوده در نتیجه متریال بیشتری در روند تولید به کار می رود.

فروش پلاک پشت چسبدار مرغوب

پلاک پشت چسبدار مرغوب و باکیفیت که علاوه بر کیفیت ظاهری باید کیفیت چسب آن نیز بالا بوده تا در طولانی مدت بتواند در محل خود باقی بماند.
در این مجموعه می توانید مرغوبترین نوع پلاک پشت چسبدار را با کیفیت بالا تهیه کنید، چرا که با استفاده کردن از مواد اولیه مناسب و دستگاه ها و تکنولوژی های پیشرفته این محصولات را تولید می کند.
فروش انواع پلاک پشت چسبدار مرغوب و با کیفیت بالا موجب شده تا مشتریان با یک بار خرید از این مجموعه برای همیشه به مشتری دائم تبدیل شوند.

×
بازگشت
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل