پلاک صنعتی

پلاک صنعتی در ضخامت و ابعاد مختلف به شکل ساده و برجسته تولید می شود که در هنگام ساخت این نوع پلاک ها هیچ محدودیتی از لحاظ ابعاد و اندازه، کیفیت چاپ و رنگ بندی وجود ندارد. انتخاب یک مجموعه معتبر برای ثبت سفارش پلاک صنعتی، خیال مصرف کننده را از کیفیت بالای آن را راحت می کند.

انواع پلاک صنعتی

پلاک صنعتی در واقع قطعات فلزی بوده که بر روی آن مشخصات دستگاه ها درج می شود و حاوی اطلاعات مهم برای هر دستگاه است. از پلاک صنعتی برای تجهیزات مختلف و ماشین آلات سنگین استفاده می نمایند.
انواع مختلف پلاک مشخصات دستگاه های صنعتی را از لحاظ نحوه تولید، ابعاد و اندازه و نوع فلز به کار برده شده در آن می توانید تهیه کنید. برای هر کاربردی دست خریدار برای انتخاب در بین این تنوع بالا باز است.
انواع پلاک صنعتی از لحاظ نوع فلز به کار برده شده در آن عبارتند از:

پلاک استیل

استیل جزء مطرح ترین نوع فلزها در تولید پلاک است که به دلیل قابلیت درخشان و براق بودن و مقاومت در برابر رطوبت در شرایط سخت نیز قابلیت استفاده دارد. این پلاک معمولاً با ضخامت بین ۲ الی ۵ میلیمتر تولید می گردد.

پلاک آلومینیومی

پلاک آلومینیومی دارای رنگ نقره‌ ای روشن بوده و به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب جزء پلاک های پرطرفدار است.
پلاک برنجی

پلاک برنجی

پلاک های برنجی به دلیل رنگ زیبایی که دارند، موارد استفاده و کاربرد آنها خاص بوده و آلیاژ این نوع پلاک به نسبت دیگر فلزها قیمت بالاتری دارد.

شیوه ساخت انواع پلاک

شیوه ساخت انواع پلاک با توجه به معیارهای مشخصی اعم از بررسی نوع کالا و دستگاهی که بر روی آن نصب خواهد گردید و نوع متریال مورد استفاده برای ساخت آن معین می شود. بادقت و توجه بالا می توان پلاک صنعتی یا همان پلاک مشخصات فنی با کیفیت و با ظرافت بالا را ساخت.
به همین جهت در زمینه ساخت پلاک دستگاه صنعتی در اغلب مواقع که از پیچیدگی های خاصی برخوردار است، از تیم های متخصص و حرفه ‌ای استفاده می کنند، تا پلاک هایی با کیفیت بالا تولید گردد:
اسید شویی
اسید شویی از راهکارها و متدهای تولید پلاک دستگاه صنعتی و تولید پلاک استیل اسید کاری است. روش انجام کار به اینصورت است که نقاطی از پلاک که نیاز به حذف یا ایجاد برجستگی یا تورفتگی داشته باشد با استفاده از روش اسیدشویی انجام میپذیرد.
ساخت با لیزر
با کمک دستگاه لیزر به آسانی می توان هرگونه طرح و مدل را بر روی ورق های فلزی حک و چاپ پلاک لیزری را انجام داد.

عوامل موثر بر قیمت پلاک صنعتی

پلاک صنعتی کاربردهای بسیار زیادی در دستگاه ‌ها و ماشین آلات کارخانجات ، موتورهای برق، اتومبیل ها، تجهیزات پزشکی، آسانسور و سایر دستگاه های دیگر و حتی پلاک فلزی خانه دارد.
از آنجا که بر روی پلاک صنعتی اطلاعات مربوط به دستگاه ها مانند شماره سریال، نام تابلو، درجه حفاظت، سال ساخت و مواردی از این قبیل درج می شود، مهم است که این پلاک ها با کیفیت بالا و ابعاد مناسب تهیه شوند.
عوامل زیادی وجود دارد که می تواند بر قیمت پلاک صنعتی تأثیر بگذارند که با شناخت این عامل ها به شکل بهتری می توانید سفارش های خود را تهیه کنید.

جنس پلاک

برای تولید انواع پلاک از متریال های مختلف مانند آلومینیوم، استیل برنج و فلزات دیگر به کار می برند.

شیوه ساخت

شیوه های زیادی برای ساخت این پلاک ها وجود دارد که هر کدام از این روش ها هزینه های متفاوتی را به وجود می ‌آورند.

نوع چاپ

نوع چاپ و کیفیت چاپ بر روی پلاک از عوامل بسیار مهم بوده که می ‌توان تا مدت های طولانی از پلاک بدون تغییر رنگ استفاده نمود.

مراکز ارائه دهنده

انتخاب یک مجموعه بدون حضور واسطه که به شکل مستقیم پلاک ها را تولید می ‌کند، موجب شده، تا با صرف هزینه مناسب این پلاک‌ ها را تهیه نمایید.

سفارش پلاک صنعتی با قیمت مناسب

در حال حاضر پلاک های صنعتی در تنوع بالایی از لحاظ طرح و مدل و همچنین نوع متریال به کار رفته شده در آنها تولید می شوند، انتخاب نمونه مناسب و با کیفیت بالا اهمیت پیدا می کند.
در هنگام سفارش پلاک های صنعتی انتخاب اندازه و ابعاد آن و همچنین نوع رنگ کاری نیز مهم بوده و لازم است که متناسب با دستگاه‌ ها انتخاب شود.
انتخاب این مجموعه معتبر که در زمینه ساخت انواع پلاک سابقه داشته و با استفاده از نیروهای متخصص و حرفه ‌ای خدمات خود را ارائه می دهد و کمک می کند تا بهترین نوع پلاک را با توجه به شرایط و قیمت مناسب تهیه نمایید.
این مجموعه با داشتن کارکنان مجرب و کارآزموده امکان دریافت سفارش انواع پلاک متناسب برای دستگاه های مختلف را در کمترین روز کاری دارد. چرا که با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات گسترده به صورت مدرن محصولات خود را ارائه می دهد.


×
بازگشت
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل