پلاک فلزی اعداد

پلاک فلزی اعداد از بهترین انتخاب ها برای کدگذاری مکان ها و محصولات مختلف است که به دلیل داشتن دوام و ماندگاری بالا و قابلیت استفاده در فضاهای گوناگون مورد توجه قرار می گیرد. برای تهیه این پلاک ها با کیفیت خوب و قیمت مناسب این مجموعه می تواند بهترین انتخاب محسوب شود.

معرفی پلاک فلزی اعداد

تولید پلاک فلزی اعداد جزء نیازهای اساسی برای کسب و کارهای مختلف و ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی است. به همین سبب تولیدکنندگان تمرکز ویژه ای بر روی تولید پلاک های فلزی گذاشته اند.
در حال حاضر در هنگام تولید پلاک فلزی اعداد، عامل مهم تعیین کننده کیفیت پلاک ها وجود دارند که باید مد نظر قرار بگیرند.

کیفیت ورق فلزی

ورق فلزی که برای تولید انواع پلاک مورد استفاده قرار می گیرد، اهمیت زیادی در کیفیت نهایی کار می گذارد. در واقع در هنگام انتخاب این ورق ها توجه کردن به ضخامت ورق و همچنین خلوص این ورق ها مهم است.

روش انتخابی برای درج و طراحی

روش های زیادی برای درج و طراحی پلاک وجود دارد که اسید شویی یکی از مرسوم ترین آنها است. در واقع با کمک اسید و استفاده از شابلون امکان طراحی و تولید انواع پلاک های فلزی اعداد میسر می گردد.

اما به غیر از این روش قدیمی که در همه جای دنیا مورد توجه قرار دارد روش های دیگری نیز مانند لیزر یا استفاده از دستگاه های چاپ افست نیز برای تولید این پلاک ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پس از طراحی و تولید پلاک های فلزی اعداد لازم است که برای بالاتر بردن کیفیت آن از رنگ ‌های خاص استفاده شود. به همین سبب پلاک ها را با پوششی از رنگ کوره ای به طور کامل می پوشانند، تا در هنگام قرارگیری در معرض رطوبت و عوامل جوی مختلف کیفیت خود را حفظ کند.
برای تولید این نوع پلاک ها از ورق های آلومینیومی آندانایز شده و سایر ورق های فلزی مانند استیل و برنج استفاده می کنند که با کمک دستگاه های پیشرفته و به روز با کیفیت ترین نوع پلاک ها تولید می گردد.

قیمت سفارش و ساخت پلاک فلزی اعداد

پلاک فلزی اعداد جزء پلاک هایی است که در شرایط مختلف و برای ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی و تابلو کدپستی مورد استفاده قرار می گیرد. به غیر از استفاده بر روی ساختمان ها از این پلاک ها برای مشخص کردن محل پارکینگ و موارد مختلف دیگر نیز کاربرد دارد.
در هنگام سفارش و ساخت پلاک فلزی اعداد، قیمت ارائه شده برای این محصول اهمیت زیادی پیدا می ‌کند، ارائه این محصول در تنوع بالا در بازار خریداران را دچار چالش می کند.
معمولاً قیمت پلاک فلزی با توجه به عوامل مختلفی مشخص می گردد که شناخت این عوامل موجب شده تا در هنگام دریافت خدمات، انتخاب های بهتری انجام دهید.
در این بخش به بررسی برخی از عوامل موثر بر قیمت سفارش و ساخت پلاک های فلزی اعداد می ‌پردازیم:

ابعاد چاپ

برای چاپ پلاک اعداد هیچ گونه محدودیتی از لحاظ ابعاد وجود ندارد و هر خریدار با توجه به شرایط و نیاز خود می تواند این پلاک ها را با قیمت مشخص تهیه نماید.

هزینه چاپ

بسته به نوع چاپی که بر روی پلاک ها قرار می گیرد، هزینه‌ های مربوط به آنها نیز متفاوت است.

انواع فلز

انواع مختلف فلز از آلومینیوم، استیل و برنج برای چاپ پلاک فلزی اعداد مورد استفاده قرار می ‌گیرد. به همین جهت قیمت هر کدام از پلاک ها با توجه به ارزش فلز به کار رفته تغییر می یابد.

طراحی های خاص

ساخت و تولید انواع تابلو پلاک با طراحی های خاص به صورت مدرن و فانتزی یا کلاسیک هر کدام با هزینه های متفاوتی روبه رو است که جهت نمونه از پلاک چراغ دار میتوان نام برد.

تعداد سفارش

تعداد سفارش پلاک فلزی هرچقدر که بیشتر باشد، در نتیجه امکان ثبت سفارش آن با هزینه های مناسب تر مهیا می گردد.

ساخت انواع پلاک فلزی اعداد با کیفیت خوب

انتخاب مراکز معتبری که در زمینه طراحی، تولید و ساخت انواع پلاک فلزی اعداد فعالیت می کنند، موجب شده تا خریداران با خیال راحت تر از کیفیت بالا محصولات را تهیه نمایند.
این مجموعه یکی از بهترین ها در حوزه تولید انواع پلاک فلزی اعداد است؛ چرا که شرایط مناسبی را برای ارائه محصولات خود با ارائه نمونه نمونه پلاک ساختمان و دیگر پلاک ها در نظر گرفته که مورد توجه خریداران قرار دارد.
برخی از شرایط خاص این مجموعه به جهت ارائه پلاک های فلزی با کیفیت خوب عبارتند از:
• امکان دریافت سفارش از تمامی استان ها و شهرهای کشور
• تحویل و ارسال سفارشات ساخته شده در کمترین روز کاری با بالاترین کیفیت ممکن
• ارسال های حرفه ای با بسته بندی های شیک و با کیفیت برای جلوگیری از هرگونه آسیب در طی مسیر
• ارائه مشاوره رایگان برای انتخاب های بهتر، متناسب با شرایط آب و هوایی و بودجه در نظر گرفته
• امکان استفاده از طرح های آماده یا سفارشی ‌سازی طرح بدون محدودیت
• ارائه قیمت های مقرون به صرفه به دلیل حذف کامل واسطه ها از پروسه تولید و توزیع

تمامی مواردی که در این بخش ذکر شد، از ویژگی های منحصر به فرد و خاص یک مجموعه ارائه دهنده انواع پلاک فلزی همچون پلاک برنجی ساختمان و دیگر متریال ها همچون استیل و آلومینیوم است. پس با خیال راحت با کارشناسان فروش این مجموعه جهت دریافت راهنمایی و ثبت سفارشات خود ارتباط برقرار نمایید.

×
بازگشت
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل