پلاک شهرداری

پلاک شهرداری در ابعاد و اندازه های مختلف متناسب با نیاز مشتری با متریال های آلومینیوم و استیل ضد زنگ تولید می گردد. با انتخاب یک مجموعه معتبر برای سفارش پلاک شهرداری با خیال راحت می توانید آن را با کیفیت بالای چاپ تهیه نمایید.

پلاک شهرداری چیست؟

پلاک شهرداری برای مشخص شدن آدرس اختصاصی برای هر خانه و حتی واحدهای هر ساختمان در کوچه و مناطق هر محله است که پیدا کردن هر ساختمان به وسیله این پلاک ها آسان تر می گردد.
به طور معمول بر روی پلاک شهرداری دو شماره اصلی و فرعی درج می شود که قطعه اصلی به صورت یکپارچه و قطعه فرعی تشکیل شده از قطعات تفکیکی است.
ترکیب شماره اصلی و فرعی در کنار یکدیگر پلاک ثبتی را تشکیل می دهند که به عنوان آدرس هر ملک محسوب می گردند.
برای ماندگار شدن این پلاک و مشخص شدن هر ساختمان شهرداری این مشخصات را بر روی پلاک های خاصی درج می کند.

انواع پلاک شهرداری

انواع پلاک شهرداری از لحاظ جنس

پلاک شهرداری که برای درج مشخصات هر ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد، از جنس های مختلف تولید می گردد.
معمولاً متناسب با شرایط آب و هوایی و همچنین هزینه های در نظر گرفته شده نوع متریال این پلاک ها را انتخاب می کنند.
انواع پلاک شهرداری از لحاظ نوع جنس به کار برده شده در آن شامل موارد ذیل است:

پلاک آلومینیومی

پلاک آلومینیومی جزء پلاک های پرطرفدار است که با قرار گرفتن پوشش رنگ کوره ای کیفیت آن افزایش یافته و قابلیت استفاده در همه شرایط آب و هوایی را پیدا می کند.

پلاک استیل

اغلب مواقع برای تولید پلاک های استیل از استیل نگیر ۳۰۴ استفاده می ‌کنند، تا در فضاهای بیرونی با خیال راحت مورد استفاده قرار بگیرند.

پلاک برنجی

پلاک های برنجی زیبایی خارق العاده ای داشته و نسبت به پلاک های دیگر قیمت بالاتری دارد.

عوامل موثر بر قیمت پلاک شهرداری

پلاک شهرداری یکی از ابزارهای لازم و ضروری برای مشخص کردن آدرس ساختمان ها است که با نصب آن بر روی دیوار هر ساختمان، افراد به راحتی می‌ توانند مکان های مورد نظر خود را پیدا کنند.
اهمیت وجود پلاک موجب می‌شود تا سفارش دهندگان این محصول را با کیفیت بالا تهیه نمایند، تا در طولانی مدت بتوان از آن بدون مشکل استفاده نمود.
در این میان قیمت ساخت پلاک منزل و شهرداری برای سفارش دهندگان اهمیت پیدا می کند و سعی دارند تا محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه نمایند.
پس بدانید که عوامل مختلفی وجود دارند که می ‌توانند بر قیمت پلاک شهرداری تأثیر بگذارند در این بخش به بررسی برخی از این عامل ها می پردازیم:

جنس پلاک ها

برای تولید پلاک شهرداری از متریال های مختلف مانند استیل، آلومینیوم، پلکسی گلاس استفاده می کنند که هرکدام از این متریال ها قیمت متفاوتی دارد.

پوشش رنگ پلاک ها

به طور معمول از پوشش رنگ کوره ای برای پلاک استفاده می‌ کنند تا در طولانی مدت و در برابر عوامل جوی کیفیت خود را از دست ندهد.

ضخامت ورق

کمترین زمان میزان ضخامت ورق مورد استفاده باید نیم میلی متر باشد، تا امکان چاپ برجسته برای ساخت پلاک درب منزل فراهم گردد.

شیوه ی چاپ

شیوه های زیادی برای چاپ اطلاعات بر روی پلاک های فلزی وجود دارند که بهترین آن را می ‌توان به روش چاپی اشاره نمود.

تعداد ارقام برجسته

هرچقدر که تعداد ارقام برجسته بر روی پلاک بیشتر بوده، هزینه بیشتری برای تولید آن صرف می گردد.

ابعاد پلاک

پلاک ها در ابعاد متفاوت بسته به اطلاعاتی که قرار است بر روی آن درج شود، طراحی می‌ گردد، هرچه ابعاد پلاک بزرگتر بوده هزینه آن نیز بیشتر می‌ شود.

نحوه عرضه

نحوه عرضه انواع پلاک منزل شهرداری به صورت مستقیم و بدون واسطه تأثیر زیادی بر قیمت نهایی می گذارد.

تولید کننده پلاک شهرداری

بهترین تولید کننده پلاک شهرداری

تولید پلاک شهرداری توسط متخصصین حرفه ای موجب می ‌شود، تا این پلاک ها با کیفیت مناسب برای طولانی مدت در فضای باز مورد استفاده قرار بگیرند.
در این مجموعه با در نظر گرفتن شرایط نصب، متریال اولیه و نحوه ساخت آنها امکان تولید این پلاک ها با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه به صورت عمده وجود دارد.
به دلیل حذف کامل واسطه در روند تهیه مواد اولیه و همچنین طراحی و تولید پلاک ها، هزینه های جانبی زیادی کاهش پیدا کرده و امکان دسترسی به قیمت های مناسب فراهم می‌ گردد.
برای ثبت سفارش و تهیه انواع پلاک آلومینیومی ، استیل، برنج و پلکسی گلاس و ساخت پلاک منزل در ابعاد و اندازه های مختلف متناسب با نیاز و سلیقه به صورت سفارشی و طرح های آماده، با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید اینترنتی پلاک منزل و شهرداری نیز می توانید از طریق سایت با انتخاب نمونه طرح مورد نظراقدام نمایید.

×
بازگشت
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل