پلاک پارکینگ

پلاک پارکینگ جزء لوازم ضروری در مجتمع های بزرگ بوده که برای مشخص کردن شماره گذاری هر پارکینگ با شماره واحد مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب و نوع پلاک از جهات مختلف همچون کیفیت ساخت و متریال بکار رفته، طراحی و عوامل دیگر برای سفارش انواع بسیار مهم هست که در ادامه به آن می پردازیم.

استاندارد نصب پلاک پارکینگ

پلاک پارکینگ جزء متریال و ریزه کاری های مهم بوده که در مجتمع های بزرگ تجاری، اداری و مسکونی مورد توجه قرار می گیرد. چرا که مشخص بودن پارکینگ برای هر طبقه و واحد کمک می ‌کند تا بدون مشکل، افراد از این فضاها استفاده کنند.
در طراحی و ساخت انواع پلاک پارکینگ و پلاک درب واحد توجه کردن به رنگ دیوارها و محیط اطراف لازم و ضروری است. چرا که باید تضاد رنگی با محیط پیرامون ایجاد کرده، تا به خوبی شماره پلاک نمایان گردد.
معمولاً برای نصب این پلاک ها باید برخی از استانداردها مورد توجه قرار بگیرد، تا بهترین بهره وری را از آنها به دست آورید. در ادامه به برخی از مهمترین این استانداردها از لحاظ نحوه نصب می پردازیم:
• در هنگام نصب باید حداقل فاصله پلاک از زمین در نظر گرفته شود تا به راحتی بتوان شماره آن را خواند.
• در صورتی که پلاک ها به شکل آویز در محل نصب شده، لازم است که حتماً ارتفاع ۲ متر و ۱۰ سانت رعایت گردد تا هر اتومبیلی به آسانی بتواند عبور و مرور کند.
• در ساخت پلاک ها لازم است که از رنگ های فلورسنت و شبرنگ استفاده نمایند، تا در محیط تاریک و شب نیز به آسانی بتوان آنها را مشاهده نمود.
• در صورتی که شماره پارکینگ به صورت لاتین بر روی پلاک طراحی و اجرا گردد، به شکل بهتری در معرض دید قرار می‌ گیرد.

بررسی جنس پلاک پارکینگ

پلاک پارکینگ جزء پلاک های کاربردی است که کارایی بسیار زیادی داشته و مشخص کننده حقوق شخصی افراد است. به همین جهت باید به گونه ای طراحی و تولید شود که تا سال ‌های طولانی بتوان از آن استفاده کرد.
متریال های مختلف به ویژه در زمینه تولید انواع پلاک مورد استفاده قرار می گیرد که متناسب با محیط و شرایط می‌ توان از ورق های آلومینیوم، ورق های استیل، برنج و ورق های مولتی استایل و همچنین پلکسی گلاس استفاده کرد.
برای تولید پلاک پارکینگ، ورق های مولتی استایل به نسبت سایر متریال های دیگر مناسب تر است. چرا که این ورق ها در سه رنگ جذاب طلایی، نقره‌ای و مسی تولید می ‌شود و قابلیت دید در تمامی ساعات شبانه روز را دارد.
امکان برش لیزری برای این ورق ها سبب شده تا از لحاظ شکل ظاهری و کیفیت در درجه بالای قرار بگیرند و بتوان هر طرح و مدلی را به آسانی بر روی آنها اجرا کرد.
از مهمترین مزیت های استفاده از ورق های مولتی استایل می ‌توان به برخی از موارد ذیل اشاره نمود:
• ضد آب بودن و قابلیت شستشو از مهم‌ترین ویژگی‌ های این پلاک‌ها بوده که می ‌توان محیط پارکینگ را بدون نگرانی مورد شستشو قرار داد.
• امکان طراحی و تولید این پلاک ها در ابعاد مختلف وجود دارد.
• این پلاک ها را می توان به صورت پشت چسب دار برای نصب آسان بر روی دیوار تولید کرد.
• بر روی این پلاک ها می توان رنگ های شبرنگ استفاده کرد تا در شب هم دیده خوبی داشته باشند.

نکته مهم در انتخاب پلاک مولتی استایل قیمت ارائه شده برای این محصول بوده که به نسبت سایر فلزات دیگر مناسب ‌تر است. عواملی مانند ابعاد پلاک و همچنین شیوه طراحی بر قیمت آن تأثیر می گذارد که هر فرد با توجه به شرایط خود بهترین نوع پلاک را می تواند تهیه نماید.

خرید پلاک پارکینگ با کیفیت بالا

پلاک پارکینگ را از متریال های مختلف تولید می کنند که با توجه به محیط و شرایط و همچنین هزینه های در نظر گرفته شده می ‌توان نمونه مناسب را انتخاب کرد. اما مسئله مهم انتخاب مراکز عرضه و فروش و تولید کنندگان این محصول است که می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت های ارائه شده این محصولات را تهیه نمایید.
این مجموعه یکی از بهترین ها در زمینه ارائه پلاک پارکینگ و انواع پلاک های دیگر همچون پلاک در خونه، پلاک طبقات تابلو پارکینگ متناسب با شرایط مختلف است. چرا که با داشتن تکنولوژی های پیشرفته و دستگاه‌ های به روز توانایی تولید انواع محصولات با کیفیت مناسب و هماهنگ با سفارش مشتریان را دارد.
این مجموعه شرایط خاصی را فراهم آورده، تا مشتریان بدون صرف وقت و انرژی بتوانند محصول مورد نظر خود را با قیمتی منصفانه و کیفیت بالا تهیه کنند. چرا که با راه اندازی سایت آنلاین و فراهم آوردن خرید اینترنتی بدون هیچ گونه زحمتی مشتریان می توانند مدل های مناسب را انتخاب و سفارش دهند.
حضور کارشناسان متبحر در این مجموعه موجب می ‌شود تا با بهره گیری از تخصص آنها در مورد مشخصات انواع پلاک از لحاظ جنس، ابعاد، طراحی و قیمت آنها بهترین انتخاب را متناسب با شرایط خود انجام دهید.

×
بازگشت
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل