پلاک آلومینیومی

پلاک آلومینیومی را در تنوع بالا از لحاظ نوع برش، نوع چاپ و ابعاد و اندازه تولید می ‌کنند که برای هر شرایط و هر محیطی قابلیت استفاده دارند. برای دسترسی به با کیفیت ترین نوع پلاک ها و در کنار آن، قیمت مناسب با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

بررسی پلاک آلومینیومی

پلاک های آلومینیومی با داشتن رنگ نقره‌ ای در بین سایر متریال های دیگر طرفداران مخصوص به خود را دارد. چرا که این نوع پلاک ها برای تولید انبوه به نسبت سایر متریال ها قیمت مناسب تری برخوردار است.
امکان حکاکی بر روی آلومینیوم با دو روش لیزری و اسیدی موجب شده تا برای شرایط مختلف و به خصوص تولید انواع پلاک منزل و پلاک های شناسنامه ‌ای از این نوع فلز استفاده کنند.
شناخت مشخصات و ویژگی های فلز آلومینیوم موجب می ‌شود تا افراد با خیال راحت تر نسبت به تهیه این نوع پلاک ها اقدام نمایند.

بررسی مشخصات آلومینیوم:

آلومینیوم از دسته فلزات بسیار و منعطف به شمار می آید.
آلومینیوم را با رنگ نقره ای و حالت مات آن میشناسیم.
از مشخصات ویژه و بارز وجود لایه اکسیداسیون بسیار نازک بر روی آن است که عامل جلوگیری از زنگ زدگی در مجاورت هوا می باشد.
وزن آلومینیوم بسیار کمتر از فلزاتی دیگر است و تقریباً یک سوم فولاد یا مس است.
فلز آلومینیوم دوام و مقاومت بالایی در برابر تغییرات هوایی و خوردگی دارد.
این فلز از قابلیت چکش خواری خوبی برخوردار است.
قابلیت انعطاف پذیری آلومینیوم موجب شده تا در طرح ها و فرم های متنوع تولید گردد.

چاپ و تولید انواع پلاک آلومینیوم

آلومینیوم با ویژگی های اختصاصی فیزیکی خود همچون مقاومت و پایداری بالا، حالت پذیری و جوش پذیری خوب در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
در زمینه چاپ و حک بر روی ورق های آلومینیوم از همان سال ‌های ابتدایی از روش اسید شویی استفاده می کردند. اما استفاده از اسید برای فلز آلومینیوم به نسبت استیل و برنج کاملا متفاوت بوده و میزان اسید و نوع آن اهمیت زیادی در کیفیت نهایی کار دارند.
در زمان استفاده از آلومینیوم جهت اسید کاری باید ضخامت ورق مورد توجه باشد و با دقت بیشتری این کار انجام گردد. ضخامت حداقل برای اسید کای آلومینیوم باید یک می لی متر باشد تا از سوراخ شدگی آن هنگام کار جلوگیری شود.
به دلیل نوع فلز آلومینیوم اسید کاری بر روی آن به نسبت سایر فلزات سخت تر بوده و در حال حاضر از روش های دیگری مانند چاپ افست، برای هک بر روی این پلاک ها استفاده می کنند.
استفاده از چاپ افست و امکان چاپ برجسته بر روی پلاک ‌های آلومینیومی وجود دارد که متناسب با سفارش مشتری این پلاک ها پس از طی کردن مراحل پرسکاری خاص آماده می گردد.
در چاپ افست هیچگونه محدودیت رنگ و تعداد چاپ وجود ندارد و چاپ ها بر روی این فلز به گونه ای مقاوم بوده که پاک نمی شوند.
پس از پرسکاری ورق های آلومینیوم و برجسته کردن بخش های مورد نیاز با استفاده از روکش ورنی و روکش رنگ کوره ای بر روی پلاک ها، آنها را در برابر عوامل محیطی مقاوم می ‌سازند و یک چاپ پلاک آلومینیوم بدون عیب و نقصی خواهیم داشت..

قیمت پلاک آلومینیومی

در حال حاضر انواع پلاک های آلومینیومی به صورت پلاک آلومینیوم ساده، پلاک آلومینیوم برجسته و متریال های متغیر و انواع طرح ها و مدل های برش این پلاک ها تولید می شوند.
در هنگام ثبت سفارش برای تهیه پلاک آلومینیومی قیمت این پلاک ها اهمیت زیادی پیدا می کند و اغلب افراد تمایل دارند تا با قیمت مناسب و کیفیت بالا آن را تهیه نمایند.
اما عواملی وجود دارد که بر قیمت پلاک آلومینیومی هم تأثیر می گذارند مانند:
• تعداد رنگ مورد استفاده در چاپ پلاک های آلومینیومی
• قیمت ورق به کار برده شده در روند تولید پلاک
• نوع چاپ ساده و چاپ برجسته بر روی پلاک ها
• کیفیت روکش رنگ کوره ای قرار گرفته بر روی پلاک
• ابعاد و اندازه پلاک ها
• ویژگی سطح پلاک ها به صورت طلایی، نقره ‌ای، مات یا آینه ای
مراکز ارائه دهنده این پلاک ها و کیفیت نهایی برش و چاپ بر روی آنها از مهمترین عامل هایی است که بر روی قیمت نهایی تأثیر می گذارند. با انتخاب مراکز معتبر می ‌توانید تا حد زیادی واسطه ‌ها را از معاملات خود حذف و از اعلام قیمت پلاک کدپستی، پلاک صنعتی، سازمانی دو هر آنچه که سفارش می دهید در کنار کیفیت خوب مطمئن باشید.

سفارش ساخت انواع پلاک آلومینیومی

پلاک های آلومینیومی همانطور که گفته شد، جزء پلاک های پراستفاده است که در شرایط مختلف کاربرد دارند. به همین جهت یافتن مراکزی که در زمینه ساخت و تولید انواع پلاک آلومینیومی تبحر داشته باشند، اهمیت بیشتری پیدا می ‌کند.
این مجموعه در زمینه ساخت و تولید انواع پلاک آلومینیومی با چاپ افست امکان ارائه خدمات مختلف در زمینه انواع پلاک را با کیفیت بالا دارد.
پلاک هایی که در این مجموعه تولید می ‌شود، در ضخامت و اندازه های متفاوت بوده و در صورت تمایل می توان تمامی اطلاعات روی پلاک ها را از طریق پرسکاری برجسته نمود. با استفاده از روکش ورنی و پوشش رنگ کوره ای این پلاک ها در برابر عوامل محیطی مقاوم می شوند که تمام عوامل در قیمت ساخت پلاک فلزی با کیفیت موثرند.
برای سفارش ساخت پلاک آلومینیومی در تیراژ بالا و قیمت مناسب، با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط گرفته تا پس از دریافت اطلاعات لازم و ضروری بهترین نوع پلاک را متناسب با شرایط نصب تهیه کنید.×
بازگشت
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل