پلاک منزل ساده و فانتزی

پلاک منزل ساده و فانتزی بسته به سلیقه افراد در دو سبک کلاسیک و مدرن طاحی و تولید می ‌شود. به جهت تهیه انواع پلاک منزل لازم است که از تولید کنندگان حرفه ‌ای کمک بگیرید، به این منظور می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

پلاک منزل ساده و فانتزی در سبک های مختلف

پلاک منزل جزء مهمی از سیستم آدرس پستی است که تک تک ساختمان های موجود در خیابان و محل ها از شماره و پلاک اختصاصی برخوردار بوده، تا به راحتی در میان انبوه ساختمان‌ ها بتوان محل مورد نظر را پیدا کرد.
در حال حاضر که ساختمان های بزرگ با تعداد واحدهای زیاد وجود دارند، باید علاوه بر پلاک برای ساختمان، پلاک درب واحد نیز به صورت مخصوص در نظر گرفته شود.
نیاز بیشتر به پلاک موجب شده تا صنعتگران این حوزه اقدام به طراحی و تولید انواع پلاک های مختلف در سبک ها و طرح های متفاوت نمایند و هر فرد با توجه به سلیقه و نیاز خود می تواند انواع پلاک منزل ساده و فانتزی را در سبک های مناسب سفارش دهد.
دو سبک کلاسیک و مدرن در بحث طراحی و نصب پلاک منزل ها وجود داشته که متناسب با شرایط ساختمان از لحاظ نما و همچنین سلیقه می توان هر کدام از این سبک ‌ها را سفارش داد. چرا که این پلاک ها از لحاظ جنس، مواد سازنده و شکل اعداد تفاوت‌ های زیادی با یکدیگر دارند.
در این بخش به بررسی برخی از ویژگی های طرح های مدرن و کلاسیک می پردازیم:

پلاک طرح کلاسیک

پلاک های با سبک کلاسیک معمولاً بر روی متریال های چوبی یا سنگ حکاکی می شوند که بر روی درب یا دیوار نصب می گردد. همچنین فونت مورد استفاده در روند طراحی به صورت قدیمی و ساده انتخاب می شود.

پلاک طرح مدرن

در سبک مدرن عمدتاً اعداد پلاک بر روی متریال هایی از جنس فلز و مولتی استایل حک شده و فونت بکار برده شده در آن ها به شکل فانتزی است. برای ایجاد جلوه بیشتر در این نوع پلاک از فلزهایی با درخشندگی بیشتر استفاده می‌ کنند و همچنین قرار دادن خلاقیت در روند طراحی سبب جذاب تر شدن این پلاک ها می گردد.
خاص بودن طرح پلاک ساختمان ها موجب می ‌شود تا افراد راحت ‌تر آن را به خاطر سپرده و برای دید و بازدید و مراجعات راحت تر فضا را پیدا می کنند.

قیمت پلاک منزل ساده و فانتزی چگونه مشخص می شود؟

پلاک منزل ساده و فانتزی با توجه به سلیقه، نیاز و شرایط محیط در طرح های متفاوت انتخاب می گردد که هر کدام از آنها با قیمت ‌های مختلفی در بازار وجود دارد.
در هنگام ثبت سفارش و تهیه پلاک پس از بررسی طرح و مدل و کیفیت، قیمت های ارائه شده از عوامل مهم بوده که در انتخاب نهایی خریدار تأثیر می گذارد.
در این بخش به نحوه مشخص شدن قیمت پلاک منزل ساده و فانتزی می ‌پردازیم و در واقع عوامل موثر بر این قیمت گذاری را تحت بررسی قرار می ‌دهیم:

طرح و مدل

طرح و مدل از عوامل بسیار مهم بوده که بر قیمت تأثیر می گذارد؛ چرا که مدت زمان صرف شده برای طراحی و پیچیدگی های خاص موجود در آن برای ساخت اهمیت زیادی دارند.

جنس متریال

برای تولید پلاک منزل از متریال های مختلفی مانند آلومینیوم، استیل، مولتی استایل، برنج، چوب، سرامیک و بسیاری از متریال های دیگر استفاده می شود که با توجه به کیفیت متریال و قیمت مواد اولیه این متریال ها می توان پلاک را قیمت گذاری نمود.

رنگ پلاک ها

رنگ جزء عامل های بسیار مهم است که در وضوح هر چه بیشتر و بهتر پلاک تأثیر دارد؛ به همین سبب مهم باید از کیفیت بالایی انتخاب گردد.

ابعاد و اندازه

ابعاد و اندازه در پلاک مشخص کننده میزان متریال مورد استفاده در روند تولید پلاک است.

نحوه نصب پلاک

معمولاً پلاک ها به دو صورت ساده و چسب دار طراحی می‌ شوند که پلاک ‌های چسب دار از چسب دو طرفه سلولزی استفاده می ‌کنند و برای قرارگیری در نمای ساختمان با سنگ های صیقلی کاربرد دارند. پلاک های ساده با استفاده از چسب مخصوص و ملات یا رولپلاک و پیچ قابلیت نصب پیدا می کنند.

نحوه سفارش پلاک منزل با قیمت مناسب

در حال حاضر مراکز متعددی در زمینه طراحی و تولید انواع پلاک منزل ساده و فانتزی و همچنین پلاک دیجیتال منزل در حال فعالیت بوده تا بتوانند نیاز همه مصرف‌کنندگان را پاسخ دهند.
با انتخاب مراکزی که خدمات خود را به صورت آنلاین و حضوری ارائه می دهند، می توانید با خیال راحت تر بدون صرف وقت و هزینه های اضافه با بررسی سایت و طرح ها و مدل های متنوع سفارشات خود را ثبت نمایید.
این مجموعه یکی از بهترین مراکزی است که در حوزه طراحی انواع پلاک منزل به صورت ساده، فانتزی، پلاک ال ای دی درب منزل و همچنین پلاک های دیگر فعالیت دارد.
نحوه سفارش پلاک منزل مسکونی با قیمت مناسب در این مجموعه بدین صورت است که با انتخاب جنس و رنگ و طراحی مورد نظر و حتی عکس پلاک منزل درخواستی و همچنین مشخص کردن فونت انگلیسی و فارسی و سبک مدرن و کلاسیک به آسانی می توانید، سفارشات خود را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید.

×
بازگشت
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل