ساخت پلاک فلزی فوری

ساخت پلاک فلزی فوری
ساخت پلاک فلزی فوری

ساخت پلاک فلزی فوری - آرمان پلاک

مجموعه آرمان پلاک یکی از معتبرترین مراکز فعال در زمینه ساخت پلاک فلزی فوری با کیفیت خوب و قیمت مقرون به صرفه است. برای آشنایی بیشتر با طرح ها و متریال های مختلف می توانید با کارشناسان ما در جهت سفارش ساخت پلاک فلزی فوری در تماس باشید.

پلاک فلزی چیست؟

در حال حاضر شرکت ها و مجموعه های بزرگ و کوچک و کارخانه ها و کارگاه ها به منظور ثبت برخی از اطلاعات لازم و ضروری نیاز به پلاک های فلزی دارند. زیرا پلاک ها ماندگاری بالایی داشته و اطلاعات درج شده بر روی آن ها به چشم می خورد.  

اگر برای شما هم سوال است که پلاک فلزی چیست؟ باید بگوییم که به چاپ و حک بر روی فلزات مسطح پلاک فلزی گفته می شود. در واقع بر روی ورق های فلزی امکان هک اطلاعات گوناگون مانند عکس و متون مختلف به جهت راهنمایی امکان پذیر است.

در حال حاضر به دلیل اهمیت استفاده از پلاک های فلزی کارگاه های زیادی در این زمینه فعالیت دارند، تا بتوانند با ساخت پلاک فلزی فوری در سایزهای گوناگون و اشکال مختلف متناسب با نوع کاربری ها نیاز همه مشتریان را تأمین نمایند.

بررسی انواع پلاک فلزی از لحاظ متریال

پلاک کاربردهای فراوانی دارد و با توجه به گستردگی و تنوع بالای متریال های موجود برای تولید این پلاک ها دست خریدار جهت انتخاب بهترین متریال متناسب با بودجه در نظر گرفته باز است.  

ساخت پلاک فلزی فوری با توجه به نوع متریال مورد درخواست در ابعاد و اندازه های مختلف صورت می گیرد که شناخت برخی از این متریال های پرکاربرد کمک می کند تا سفارش دهندگان انتخاب های بهتری داشته باشند.

پلاک فلزی استیل

استیل یکی از مطرح ترین نوع فلزاتی است که به دلیل داشتن سطح درخشان و براق به عنوان متریال کاربردی جهت ساخت پلاک مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به محل نصب پلاک ها ضخامت آن را بین دو میلیمتر تا نیم میلیمتر انتخاب می کنند. مراحل حکاکی بر روی پلاک فلزی استیل به وسیله اسید و همچنین لیزر انجام می شود.

 پلاک فلزی آلومینیوم

پلاک های فلزی آلومینیوم معمولاً با رنگ نقره ای روشن تولید می شوند که طرفداران زیادی به دلیل داشتن قیمت مناسب و امکان تولید آنها با سرعت بیشتر دارند. حکاکی بر روی فلز آلومینیوم اغلب به شکل اسید انجام می‌ شود. اما توسط لیزر هم می توان بر روی این فلز حک کرد. معمولاً از جنس آلومینیوم به عنوان شناسنامه محصولات و اشیا کاربردی استفاده می کنند.  

پلاک فلزی برنج

فلز برنج به دلیل داشتن رنگ طلایی خاص زیبایی بیشتری دارد و البته قیمت آن نسبت به سایر متریال ها بالاتر می باشد. پلاک های فلزی را از دو روش اسیدی و لیزری حکاکی می کنند که معمولا از آنها جهت ساخت پلاک واحد ها، معرفی مشاغل و مواردی از این قبیل استفاده می شود.

قیمت ساخت پلاک فلزی فوری

ساخت پلاک فلزی فوری و چاپ و حکاکی بر روی آن امروزه به عنوان یک صنعت مهم شناخته می شود. زیرا شرکت ها و محصولات متعددی از پلاک استفاده می کنند، به همین سبب متناسب با نیاز مشتریان مراحل چاپ و حکاکی طی می شود.  

در هنگام سفارش ساخت پلاک فلزی یک مسئله بسیار مهم برای مشتریان به وجود می آید که قیمت پلاک ها است. به خصوص مراکزی که نیاز به تعداد زیادی از پلاک دارند، به دنبال پیدا کردن مناسب ترین قیمت ساخت پلاک فلزی فوری هستند.

بهتر است بدانید که قیمت بر اساس برخی از عوامل مشخص می ‌شود که از مهمترین آنها شامل موارد ذیل است:  

ابعاد پلاک

ابعاد پلاک ها متناسب با محل نصب و نوع اطلاعاتی که قرار است بر روی آن چاپ شود، تعیین می گردد. هر چقدر ابعاد بزرگتر باشد در نتیجه قیمت فلز هم افزایش پیدا می کند.  

هزینه چاپ فلز 

هزینه چاپ پلاک فلزی جزء مواردی است که به راحتی نمی توان آن را مشخص کرد. زیرا پارامترهای مختلفی می توانند بر روی این گزینه تأثیر بگذارند که از مهمترین آنها نوع چاپ و اندازه چاپ و همچنین حجم چاپ است برای این گزینه باید با کارشناسان متخصص در مجموعه آرمان پلاک ارتباط بگیرید. 

نوع فلز 

فلزاتی که برای پلاک مورد استفاده قرار می گیرند، کاملا مشخص بوده و متناسب با شرایط نصب و همچنین هزینه های در نظر گرفته می توانید هر کدام از فلزات استیل، آلومینیوم و یا برنج را انتخاب کنید. 

تعداد سفارشات پلاک

هر چقدر که تعداد سفارشات پلاک بیشتر باشد، در نتیجه امکان دریافت تخفیف از مراکز تولید کننده پلاک هم بیشتر می شود. زیرا با یک بار طراحی تعداد زیادی از پلاک چاپ می گردد.

طراحی های خاص پلاک 

یکی از گزینه های بسیار مهم طراحی های پلاک است که با نرم افزارهای مخصوص کامپیوتر انجام می شود. هرچقدر طراحی پیچیدگی بیشتری داشته باشد، زمان بیشتری هم برای آن صرف می گردد.  

ساخت انواع پلاک فلزی فوری در آرمان پلاک

با توجه به کاربردهای متعدد پلاک فلزی و گستردگی تنوع استفاده از این پلاک ها شناخت یک مجموعه معتبر که در زمینه ساخت انواع پلاک فلزی فعالیت دارد، ضرورت پیدا می کند. 

 مجموعه آرمان پلاک با داشتن دستگاه های پیشرفته و به روز و در اختیار گرفتن دانش کلی در زمینه ساخت انواع پلاک در کنار پرسنل متخصص و حرفه ای خدمات بی‌ نظیری در زمینه طراحی و ساخت پلاک ها ارائه می دهد. انواع پلاک فلزی از لحاظ ابعاد، شکل ظاهری و طراحی، ضخامت، چاپ و بسیاری از ویژگی ‌های دیگر متناسب با سفارش مشتری تولید می کند.

از ویژگی های منحصر به فرد  آرمان پلاک می توان به امکان سفارشی سازی بدون محدودیت در طراحی اشاره کرد. در تمام بخش های یک پلاک می توان متناسب با نیاز سفارش‌ دهنده عملکرد. در نهایت ارسال آسان با بسته بندی های شیک و حرفه ای موجب می ‌شود تا پلاک ها بدون آسیب به دورترین نقاط کشور ارسال شود.

برای ساخت پلاک فلزی فوری بدون محدودیت چاپ با رنگبندی های متنوع بادوام کافیست با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید. چرا که شرایط ارائه برند خود را به شکل مطلوب و با کیفیت بالا به دست می آورید. زیرا قبل از ثبت سفارش نهایی مشاوره رایگان دریافت می کنید، تا بهترین انتخاب ها را در کنار تضمین کیفیت محصول نهایی داشته باشید.

نظر اول را بگذارید

تشخیص انسان از ربات *

×
بازگشت
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل