پلاک فلزی تبلیغاتی

پلاک فلزی تبلیغاتی یکی از ابزارهای مهم برای معرفی اماکن، برندها و موارد مختلف دیگر است که بر حسب کاربرد، در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود. برای تهیه بهترین نوع پلاک فلزی تبلیغاتی این مجموعه انتخاب مناسبی بوده؛ زیرا علاوه بر تنوع بالا و کیفیت عالی قیمت های مقرون به صرفه ای را ارائه می کند.

ساخت پلاک فلزی تبلیغاتی

روش ساخت پلاک فلزی تبلیغاتی

پلاک فلزی در ابعاد گوناگون با کاربردهای متفاوت طراحی و تولید می ‌شود که از این پلاک ها می توان برای معرفی یک مکان، مشخص کردن یک فضا، شماره گذاری، درج اطلاعات مربوط به دستگاه ‌های خاص و موارد مختلف دیگر استفاده نمود.
به همین دلیل است که طراحی و ساخت پلاک فلزی از بخش های مهم صنعت طراحی و چاپ محسوب می گردد. با شناخت روش های متفاوت ساخت پلاک ها به شکل بهتری امکان انتخاب مناسب ترین روش با توجه به نوع استفاده از پلاک میسر می گردد.
معمولاً پلاک فلزی تبلیغاتی را برای محصولات تبلیغاتی هم مورد استفاده قرار می ‌دهند که محل مناسبی برای چاپ و تبلیغات ندارند. از این پلاک ها برای زیباتر شدن محصول و تبلیغ بهتر آن به کار می‌ برند.
روش ساخت این پلاک ها به مانند تمامی پلاک های دیگر بوده و متناسب با سفارش مشتری می توان از روش های معمول استفاده نمود. در این بخش به بررسی روش های ساخت پلاک های فلزی می پردازیم:

حکاکی با اسید

حکاکی با اسید شویی جزء روش های پرطرفدار تری است که به دلیل داشتن هزینه های پایین تر برای چاپ های زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده درست و اصولی از اسید می توان میزان برجستگی و فرورفتگی روی پلاک ها را کاملاً تنظیم کرد.

حکاکی با لیزر

حکاکی با دستگاه های لیزری در کمترین زمان ممکن صورت می ‌گیرد و کیفیت چاپ بر روی فلز را تا حد زیادی افزایش می دهد. اما برای چاپ پلاک ها با تعداد زیاد از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست.

اهمیت استفاده از پلاک فلزی تبلیغاتی

پلاک فلزی تبلیغاتی یک محصول بسیار کاربردی است که از آن می توان در شرایط خاص که محصولات تبلیغاتی فضای کافی برای تبلیغات را نداشته، استفاده کرد.
برای برخی از هدایای تبلیغاتی مانند سررسید و دستگاه های مختلف یا تبلیغ مربوط به دستگاه ها و قطعات صنعتی گوناگون نیاز به معرفی پیدا می‌ کنند می ‌توان از این پلاک ها استفاده نمود.
استفاده کردن از پلاک فلزی تبلیغاتی اهمیت زیادی پیدا می کند و مزیت های مختلفی را به دنبال دارد که برخی از آنها عبارتند از:
• امکان درج ویژگی ‌ها و مشخصات محصولات مختلف با کمک این پلاک ها میسر می گردد.
• قابلیت استفاده از لوازم مختلف به عنوان هدیه تبلیغاتی را به وجود می آورد.
• ارزش کالای تبلیغاتی را تا حد زیادی بالاتر برده و آن را به یک کالای لوکس تبدیل می نماید.
• امکان درج لوگو و نام برند بر روی این پلاک ها میسر بوده و موجب ماندگار شدن برند می شود.
• نشان دهنده توجه و اهمیت برند و نام تجاری است.

نکات مهم در هنگام خرید پلاک تبلیغاتی

پلاک های تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف اهمیت زیادی پیدا می کنند، چرا که با کمک آنها می توان به معرفی هرچه بیشتر برند پرداخت.
به دلیل اهمیت بالای خرید پلاک فلزی تبلیغاتی لازم است که در هنگام خرید این پلاک ها و ثبت سفارش برای تولید آنها برخی از نکات مد نظر قرار بگیرد تا خریدهایی بهتر انجام شود.
برخی از نکات مهم در هنگام خرید پلاک تبلیغاتی عبارتند از:
• انتخاب مراکز عرضه و فروش معتبر و بدون واسطه
• انتخاب رنگ مناسب طلایی، نقره ‌ای، مسی یا رنگ های دیگر با توجه به محصولات قابل نصب

قیمت تولید پلاک فلزی تبلیغاتی

مناسب ترین قیمت تولید انواع پلاک های فلزی تبلیغاتی

انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه تأثیر زیادی در کاهش هزینه های جانبی داشته و امکان ارائه این محصولات با قیمت مناسب را فراهم می ‌آورد.
در حال حاضر انواع پلاک فلزی تبلیغاتی با کیفیت بالا در این مجموعه تولید و به فروش می رسد. در صورت نیاز به تهیه هرگونه پلاک تبلیغاتی با خیال راحت می توانید در بین تنوع بالای نمونه‌ های زیبا، بهترین را انتخاب کنید.
اگر برای ثبت سفارشات خود و یا استعلام قیمت پلاک فلزی تبلیغاتی نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره دارید، کارشناسان فروش به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه مشاوره به خریداران بوده تا با آگاهی کامل بتوانید محصولات با کیفیت و خوبی را بخرید.

×
بازگشت
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل