پلاک دستگاه صنعتی

پلاک دستگاه صنعتی نوعی پلاک مهم بوده که در اغلب مواقع به عنوان شناسنامه بر روی دستگاه ها نصب می شود و این پلاک حاوی اطلاعات مهمی از دستگاه است، پس باید با کیفیت بالایی تولید گردد. به جهت تهیه پلاک های مرغوب و باکیفیت با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

تولید و ساخت پلاک دستگاه صنعتی

پلاک دستگاه صنعتی همان طور که از نام آن مشخص بوده، نوع پلاک است که در آن اطلاعات لازم در مورد هر دستگاه از قبیل سال ساخت، درجه حفاظت، شماره سریال، نام دستگاه، ویژگی ها و نحوه استفاده از دستگاه به طور خلاصه درج می گردد.
معمولاً بسته به نوع و حجم اطلاعات از متریال های مختلف با ابعاد مناسب استفاده می ‌کنند، تا به راحتی بتوان در هر دستگاه پلاک ها را نصب کرد.
با توجه به محیط نصب و استفاده از پلاک ها لازم است که علاوه بر مقاوم بودن از متریال هایی با طول عمر بالا استفاده گردد. به همین جهت انتخاب، روش های مناسب برای تولید و ساخت پلاک دستگاه صنعتی اهمیت بیشتری پیدا می ‌کند.
شیوه های مختلفی برای تولید این پلاک مشخصات فنی وجود دارد که با توجه به محیط و هزینه‌ های در نظر گرفته شده، می ‌تواند هر کدام از این شیوه ها را استفاده کرد. در ادامه به بررسی برخی از آنها می پردازیم:

ساخت پلاک به روش اسید شویی

در روش اسید شویی بر اساس نیاز با حذف قسمت هایی از پلاک آن را به شکلی که لازم است در می آورند و با گود شدن یک قسمت و برجسته ماندن قسمت دیگر می توان اطلاعات مورد نیاز را بر روی پلاک هک کرد. از این روش معمولاً برای تولید پلاک استیل اسید کاری شده و همچنین دیگر فلزات همچون آلومینیوم و برنج با روش خاص استفاده می کنند.

ساخت پلاک به وسیله چاپ

در طی سال های گذشته و پیشرفتی که در دنیای صنعت به وجود آمده، دستگاه های خاصی تولید شده اند که امکان چاپ بر روی انواع ورق فلزی را میسر ساخته اند. تا حدی که در سال ‌های اخیر امکان چاپ رنگی بر روی پلاک های فلزی از استقبال زیادی رو به رو گردیده است.

ساخت پلاک به وسیله لیزر

دستگاه های لیزر توانسته اند سرعت طراحی و تولید را تا حد چشمگیری افزایش دهند و با امکان برش لیزری پلاک استیل، آلومینیوم و برنجی و چاپ پلاک لیزری و هک اطلاعات لازم بر روی ورق های فلزی، پلاک های با کیفیت بالا برای استفاده در محیط های مختلف را فراهم آورند.

کاربرد پلاک صنعتی

کاربرد پلاک صنعتی بسیار گسترده است؛ چرا که دستگاه های صنعتی و محیط های صنعتی از تنوع بالایی برخوردار می باشند.
اغلب مراکز تولید کننده با توجه به شرایط و محیط استفاده از پلاک ها آنها را طراحی می کنند، تا با خیال راحت بتوان در هر فضایی از پلاک با جنس مناسب استفاده کرد. البته بیشتر این متریال های مورد استفاده در روند تولید استیل و آلومینیوم بوده؛ چرا که ضمن داشتن کیفیت بالا طول عمر طولانی هم دارند.
از مهمترین کاربردهای پلاک دستگاه صنعتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• جهت نصب در تجهیزات و ماشین آلات سبک
• برای نصب در ماشین آلات سنگین مانند کمپرسورها، موتور برق ها
• برای نصب در اتومبیل ها
• برای نصب در تجهیزات پزشکی، آسانسور و دستگاه های دیگر
• به جهت نصب بر روی دستگاه های لوازم خانگی

قیمت سفارش پلاک دستگاه صنعتی

اهمیت زیاد پلاک دستگاه صنعتی به‌دلیل داشتن اطلاعات مهمی بوده که با نصب آن بر روی دستگاه به راحتی قابل رویت قرار می گیرد.
این اهمیت موجب شده تا برای همه دستگاه ‌های صنعتی پلاک لازم را تهیه نمایند؛ اما قیمت ارائه شده برای هر پلاک برای خریدار مهم است.
معمولاً قیمت سفارش پلاک دستگاه صنعتی با توجه به نوع جنس و متریال به کار رفته شده در روند تولید از اهمیت فراوانی برخوردار است. چرا که برای تولید برخی از پلاک ها از فلزهای گران قیمت مانند طلا، نقره، برنز یا استیل و آلومینیوم استفاده می شود که هرکدام از این متریال ها قیمت متفاوتی دارد.
همچنین عوامل دیگری مانند ابعاد و اندازه، نوع رنگ کاری و همچنین حجم اطلاعات درج شده در روی پلاک می ‌تواند بر قیمت سفارش پلاک تأثیر بگذارد.

خرید بهترین پلاک دستگاه صنعتی

انتخاب یک مجموعه معتبر به جهت تهیه بهترین پلاک دستگاه صنعتی تأثیر زیادی در انتخاب پلاک مناسب و دریافت کیفیت بالا دارد. چرا که در این مرکز برای حفظ اعتبار از متریال های مرغوب استفاده می کنند.
این مجموعه یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده انواع پلاک دستگاه صنعتی و پلاک سازی موتور است که با فراهم آوردن شرایط خرید پلاک در بهترین حالت روند سفارش ساخت پلاک را برای خریداران آسانتر می نمایند.
از آنجا که پلاک دستگاه صنعتی دارای برخی از پیچیدگی ‌های خاص بوده، استفاده کردن از افراد با سابقه و تجربه مناسب سبب می‌ شود، تا محصول نهایی کاملاً مدرن با کیفیت و قابل قبول ارائه گردد.
برای به دست آوردن نازلترین قیمت و بالاترین سطح کیفیت در اسرع وقت با کارشناسان فروش این مجموعه جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارشات خود ارتباط برقرار نمایید.

×
بازگشت
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل