۰۲۱-۵۵۰۱۹۵۳۸ info@armanpelak.com

ساخت پلاک استیل

ساخت پلاک استیل

یکی از فلز های مناسب برای پلاک سازی فلز استیل است ، استیل نوعی فلز بسیار مقاوم است که با حکاکی اسیدی یا لیزری تبدیل به پلاک می شود. پلاک های استیل برای پلاک های ماشین یا پلاک هایی که باید برجسته کار شوند مناسب نیستند زیرا حالت چکش خواری آن ها بسیار پایین است.

پلاک سازی به حکاکی بر روی فلز های تخت به منظور نمایش دادن نوشته یا اشکال گوناگون گفته می شود. حتما شما تا به حال با پلاک های جلو درب که توسط شهرداری نصب می شوند بر خورد داشته اید یا پلاک هایی که جلوی یک دفتر برای نشان دادن مشخصات کلی آن دفتر است. یکی از جمله خدمات آرمان پلاک ساخت انواع پلاک با جنس های مختلف و کاربر های مختلف در اندازه های گوناگون است پلاک ها کاربرد های گوناگونی دارند. در پلاک سازی ساخت پلاک بر روی انواع فلز ها امکان پذیر است و این فلز ها از چندین رنگ گوناگون ساخته شده اند و کاربر ها می توانند رنگ مورد نظر خود را به دلخواه انتخاب کنند. در پلاک سازی می توان لوح یا پلاک مورد نظر شما را در انواع اندازه های مختلف ساخت تا شما عزیزان نسبت به کاربرد خود پلاک مناسب تان را داشته باشید. یکی از فلز های مناسب برای پلاک سازی فلز استیل است ، استیل نوعی فلز بسیار مقاوم است که با حکاکی اسیدی یا لیزری تبدیل به پلاک می شود. پلاک های استیل برای پلاک های ماشین یا پلاک هایی که باید برجسته کار شوند مناسب نیستند زیرا حالت چکش خواری آن ها بسیار پایین است.

استیل یکی از مطرح ترین نوع فلز ها در پلاک سازی است. جنس این پلاک ها درخشان و براق می باشد؛ پلاک استیل با توجه به کاربرد و محل نصب بین 0.5 میلی متر تا 2 میلیمتر ضخامت دارد. پلاک های استیل بهترین و کاملترین گزینه برای موزه ها، ساختمان ها، و نماد بیرونی روی درب ساختمان ها می باشند. حکاکی بر روی پلاک های استیل به دو روش انجام می شود:

  1. حکاکی با اسید
  2. حکاکی با لیزر

پلاک های فلزی که آهنربا به آن‌ها نمی چسبد صد در صد استیل می باشند و به هیچ وجه در برابر رطوبت و آب زنگ نمی زند ، اما پلاک‌های فلزی که آهنربا به آن‌ها می‌چسبد صد در صد استیل خالص نیستند. فقط استیل صد در صد است که آهنربا به آن نمی چسبد و کاملا ضد زنگ است و در جاهایی که پلاک صنعتی با آب و رطوبت برخورد دارد مورد استفاده قرار می گیرد؛ توجه داشته باشید که هر قدر آهنربا محکمتر به پلاک فلزی بچسبد در صد آهن آن بیشتر می باشد.

برخی از نمونه کارها

 

نمونه کارهای بیشتر